Wycieraczki pod drzwi z napisami. Przywitaj gości na wesoło

Wycieraczki pod drzwi z napisami. Przywitaj gości na wesoło
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć zwykła wycieraczka, którą znajdziemy przed każdymi drzwiami wejściowymi, nie jest niczym szczególnym, to ostatnio zyskała nowy wymiar. Z elementu wyłącznie praktycznego stała się przedmiotem codziennego użytku, który może wywołać uśmiech na twarzy nas samych czy odwiedzających nas gości. Niech Twoja wycieraczka będzie inna niż wszystkie. Zobacz, co ciekawego można znaleźć w sklepach.

 Co wyczytasz z wycieraczki?

W sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziemy dużo modeli wycieraczek z zabawnym przesłaniem – znajdziemy na nich rozmaite hasła, jak np. Welcome, Hello, Game Over, Tu rządzi król, Dopóki nie wróci królowa, Baby at home, Rezydencja Państwa Kowalskich czy Tu mieszka pies z rodziną – to tylko niektóre przykłady dostępnych wycieraczek. Zabawne, poprawiające nastrój, stylowo witające gości. Czyż zwykłe Dzień Dobry umieszczone na wycieraczce nie wywołuje uśmiechu? Warto docenić proste sposoby na poprawę humoru. Postaw na zabawną wycieraczkę z przesłaniem.

Poza zaletami estetycznymi prezentowanych wycieraczek (dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej) warto podkreślić też ich funkcjonalność i trwałość. Wykonane są one zazwyczaj z gumy lub wytrzymałego włókna kokosowego.

Niech wycieraczka z zabawnym hasłem będzie zaproszeniem do Twojego domu.

>> Zobacz też: Dekoracje z motywami zwierzęcymi – zobacz inspiracje!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*