Stylowe lampiony metalowe. Do jakich wnętrz pasują?

Stylowe lampiony metalowe. Do jakich wnętrz pasują?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Metalowe lampiony mogą być ozdobą nie tylko tarasów i ogrodów. Doskonale prezentują się także w stylowych wnętrzach. Odpowiednio dobrane dodają wyjątkowej atmosfery i przyjemnie ocieplają pomieszczenie. Zobacz, dla jakich wnętrz metalowe lampiony będą idealnym dopełnieniem.

Wnętrza glamour

Elegancja, luksus i błysk – tak w skrócie można by opisać wnętrza w stylu glamour. Wyszukany lampion z błyszczącym metalem w kolorze złota, srebra lub czerni może idealnie wpisać się w tę charakterystykę, dodając wnętrzu blasku i wyjątkowej elegancji.

Wnętrza art déco

Czyli wyrafinowany styl łączący geometryczne formy, nutę luksusu i umiłowanie detali. Takie wnętrze idealnie dopełnią stylowe metalowe lampiony, które mogą przybierać zarówno proste geometrycznych kształty, jak i bardziej awangardowe formy.

Wnętrza eklektyczne

Kompozycja różnych stylów, elementów i mieszanie konwencji – eklektyczne wnętrze zaaranżowane ze smakiem i wyczuciem staje się miejscem prosto z bajki. W takich finezyjnych pomieszczeniach jednym z wielu niebanalnych dodatków może być właśnie metalowy lampion.

Wnętrza z antykami

Ozdobnymi metalowymi lampionami możemy idealnie dopełnić wnętrza, które lubią antyki i elementy stylizowane na starocia. Ciepłe światło świec doskonale wkomponuje się w przytulne wnętrze w starym stylu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*