Dekoracje na wieczór panieński w stylu boho

Dekoracje na wieczór panieński w stylu boho
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Styl boho jest niezwykle lubiany. Można powiedzieć, że skradł serca kobiet. Nic zatem dziwnego, że marzy im się wieczór panieński zachowany właśnie w tym klimacie. Sprawdza się on głównie latem i wiosną, można bowiem wykorzystać naturalną przestrzeń na zewnątrz. 

Mimo to jesienią i zimą możesz zaaranżować w ten sposób dane pomieszczenie i sprawić, że zapanuje przyjemny, lekko magiczny klimat podczas ostatniego dnia panieństwa. Jakie dekoracje sprawdzą się na wieczór panieński zachowany w klimacie boho?

Styl boho – idealny na wieczór dla samych kobiet

Styl boho jest absolutnie wyjątkowy. Nie brakuje w nim zwiewnych tkanin z nutką tajemniczości. Do tego odznacza się elementami związanymi z naturą. Z kolei delikatne barwy symbolizują kobiecą naturę. Zaaranżowanie wieczoru panieńskiego w takim klimacie nie powinno Ci sprawić większych trudności. 

Na pierwszym miejscu należy wybrać lokalizację. Latem możesz zdecydować się na łąkę, koniecznie pod drzewem, które da przyjemny cień. Wspaniale sprawdzają się miejsca na uboczu, w których nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Następnie skup się na samych dekoracjach. 

Głównym elementem jest miejsce do siedzenia na ziemi. Wybierz dużą matę, która będzie izolować Was od gleby, a na niej umieść przyjemny w dotyku, puszysty koc. Nie zapomnij zadbać o to, aby każdy miał wystarczającą ilość miejsca, aby móc wygodnie się położyć. Na drzewie umieść zwiewne, prześwitujące tkaniny i łapacze snów, które przy każdy podmuchu będą lekko się poruszać. 

Nie zapomnij także o lampeczkach. Wybierz wersję na baterie. Możesz umieścić je na stoliku lub wokół niego, a także na drzewie. Świece przy takiej ilości materiałów mogą być ryzykowne. Co do stolika, znakomicie wygląda taki ustawiony w samym centrum. Można wówczas usiąść dookoła niego i skosztować wszystkich potraw. W tej roli świetnie sprawdza się stół zrobiony z palet.

Naturalne dekoracje na panieński w klimacie boho

Nie obejdzie się także bez elementów ozdobnych. Postaw na naturę, zielone gałązki oraz kwiaty. Pięknie wygląda stół przystrojony wiankami. Możesz opleść je światełkami i ustawić drewniane ozdoby, które będą razem tworzyć ciekawą kompozycję, a do tego sprawią, że rośliny nie odlecą przy mocniejszym wietrze.

Nie zapomnij także o balonach. Najlepiej w stonowanych barwach, które znakomicie wyglądają przyczepione na rogach stołu. Zadbaj także o klasyczne, okrągłe talerze i zdobione kieliszki. Każdy element, który znajduje się na stole, ma znaczenie. Dlatego warto zakupić odpowiednie sztućce, najlepiej te złocone, które będą idealnie pasować do zielonych elementów na stole.

Ważne są również poduszki, na których będzie można wygodnie usiąść. Tak naprawdę im więcej, tym lepiej! Zachowaj jedynie konkretną kolorystykę, najlepiej w delikatnych pastelowych barwach. Taki wieczór panieński z pewnością na długo pozostanie we wspomnieniach!

Zdj. główne: Luwadlin Bosman/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*