Prezent na pierwszą rocznicę ślubu — co kupić małżonkowi?

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu — co kupić małżonkowi?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsza rocznica ślubu to ważny powód do świętowania. Warto godnie ją uczcić i odpowiednim prezentem pokazać małżonkowi, jaki jest dla Ciebie ważny. Podpowiemy, co możesz mu podarować!

Co kupić mężowi na pierwszą rocznicę ślubu?

Przygotowujecie się do świętowania pierwszej rocznicy ślubu? Zadbaj o to, by było to równie niezapomniane przeżycie jak Wasz ślub. Jeśli macie taką możliwość, to zaplanujcie urlop i spędźcie cały dzień razem. Spacer, kino — nawet takie standardowe pomysły na świętowanie można spersonalizować i uczcić ten dzień w niebanalny sposób. Jak? Zamiast na zwykły spacer, zabierz męża na spacer sentymentalny i przejdźcie trasę Waszego pierwszego spaceru. Urządźcie sobie domowy seans i obejrzyjcie film, na którym byliście w kinie pierwszy raz jako para.

Poza wspólnie spędzonym czasem wiele par daje sobie prezenty z tej okazji. Chętnie podpowiemy Ci, co możesz dać mężowi w prezencie na pierwszą rocznicę ślubu.

Papierowa rocznica ślubu

Pierwsza rocznica ślubu nazywana jest papierową. Możesz więc zasugerować się nazwą rocznicy i dać mężowi coś papierowego. Plakat, na którym widnieje oś czasu z zaznaczonymi najważniejszymi dla Was datami — od teraz mąż nie będzie mógł mówić, że umknęła mu data Waszych zaręczyn czy początku związku. To bardzo sprytne rozwiązanie.

W ideę papierowego prezentu wpisuje się też album wspomnień. Wywołaj Wasze zdjęcia, wklej je do pięknego albumu i wpisz dedykację. Pamiętaj, by zostawić sporo wolnych kart, które zapełnicie zdjęciami z następnych lat Waszego wspólnego życia.

Książka jest zawsze dobrym prezentem, a szczególnie z okazji papierowej rocznicy ślubu. Kup mężowi książkę ulubionego autora, możesz poszukać egzemplarz z autografem — taki prezent z pewnością sprawi wiele radości każdemu zapalonemu czytelnikowi.

Prezent z adrenaliną

Na co dzień prowadzicie spokojne życie i brakuje Wam czasami adrenaliny? Pierwsza rocznica ślubu to idealny moment na zrobienie czegoś po raz pierwszy. Skok ze spadochronem? Gokarty? Park linowy? Jest dużo możliwości, koniecznie dostosujcie plany do Waszego temperamentu.

Prezent z klasą na rocznicę ślubu

Jeśli lubisz dawać najbliższym klasyczne prezenty, to również taki sprawdzi się doskonale jako prezent dla męża na pierwszą rocznicę ślubu. Elegancki zegarek, spinki do mankietów, skórzany portfel, jedwabny krawat, drewniane pudełko na zegarki — opcji jest naprawdę sporo. 

Relaks w SPA

Ślub i wesele to zazwyczaj bardzo intensywny czas, więc pierwszą rocznicę tego wydarzenia warto dla odmiany spędzić leniwie. Wspólny relaks to doskonały pomysł na prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu. Pobyt w SPA może być bardzo odprężający. Masaże, jacuzzi, sauna, basen — po tak spędzonym dniu będziecie zrelaksowani i w doskonałych humorach. Jeśli pozwala Wam na to Wasza sytuacja finansowa, to warto rozważyć przedłużenie pobytu i spędzenie w SPA całego weekendu. 

Rocznicowa sesja zdjęciowa

Miłe chwile warto uwieczniać na zdjęciach. Dlatego rocznicowa sesja zdjęciowa może być niebanalnym i bardzo ciekawym pomysłem na prezent dla męża. Wybierzcie fajne miejsce, dogadajcie z fotografem styl zdjęć, dobierzcie stroje i pozujcie! O uśmiechach na pewno nie zapomnicie, w końcu to Wasza pierwsza rocznica ślubu — dzień pełen dobrych wspomnień.

Zdj. główne: Olivia Bollen/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*