Powiedz to… poduszką! Poduszki z napisami

Powiedz to… poduszką! Poduszki z napisami
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Poduszki to nie tylko użytkowa część pościeli – spełniają również funkcję dekoracyjną, zarówno w salonie, jak i sypialni. Zamiast zwykłych i nudnych poduszek, możesz wybrać te z napisami! 

Na rynku dostępna jest cała gama poduszek ozdobnych oraz ciekawych poszewek. Oprócz tych z drobnymi deseniami i wyraźnie zarysowaną fakturą splotu można odnaleźć te z napisami. Opcji jest wiele! Poduszki personalizowane, z zabawnymi napisami, na Dzień Matki lub Dzień Babci, a nawet ciekawe zestawy dla niej i dla niego. Jeśli nie jesteś przekonany, przeczytaj koniecznie ten artykuł!

  1. Na specjalne okazje

Poduszki na specjalne okazje królują wśród poduszek z napisami. Można odnaleźć poduchy na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci itd. Jest to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli kocha ona komfort i drzemki. Dodatkowo poduszki można wzbogacić o personalizowane życzenia albo opis tego, za co jesteśmy wdzięczni. Dzięki temu za każdym razem, gdy Twoja mama lub babcia zerknie na poduszkę, przypomni sobie okazję i Ciebie. Pamiętaj, by wybierać poduszki ze ściąganą poszewką – są prostsze w pielęgnacji i dłużej zachowują swój kształt. 

poduszka z logo Twitrer
Gabrielle Lurie/The San Francisco Chronicle via Getty Images
  1. Poduszki personalizowane 

Poduszki personalizowane to wszystkie poduchy, na których widnieją imiona… ale nie tylko! Możesz wybrać swój własny napis, a tym samym uwiecznić w poduchach ważne dla Ciebie daty (np. data narodzin dziecka lub data ślubu), śmieszne cytaty Twoich znajomych lub członków rodziny, a także napisać dedykację dla osoby, której zechcesz taką poduszkę wręczyć. Personalizowane poduszki sprawiają, że w domu poczujesz się jak w domu – i to nie tylko dlatego, że są puchate i przytulne. Wprowadzają w aranżację elementy indywidualizmu i oryginalności. 

>>Zobacz też: Futrzaste i puszyste dekoracje do salonu

  1. Zabawne poduszki

Jeśli lubisz plakaty z humorem, na pewno spodobają Ci się także poduszki z zabawnymi i przewrotnymi napisami. Zazwyczaj odnoszą się do zwyczajów śpiącego (np. nocnego podjadania lub chrapania), jednak można spotkać też takie, które sarkazmem uderzają w konkretną grupę zawodową lub hobby (np. zabawne poduszki dla rowerzystów). 

  1. Poduszki motywujące

Poduszki motywujące spodobają się zwłaszcza osobom, które do serca biorą sobie porady coachów różnego rodzaju. Są na tyle ciekawe, że już po przebudzeniu możesz zobaczyć sentencję, która nada Ci energię na cały poranek i resztę dnia. Poduszki motywujące również wprowadzą w Twoje aranżacje powiew indywidualizmu – w końcu każdy z gości może przeczytać ozdobne napisy, które w dużym stopniu zdradzają Twoją filozofię życiową. 

Photo by aslu/ullstein bild via Getty Images
  1. Poduszki, które wyrażają więcej niż słowa

Ale to właśnie poduszką ze słowami można przeprosić, podziękować czy wyznać miłość. Jest to fajne rozwiązanie dla osób, które cenią melancholijne drobne gesty – w końcu poduszka zostanie na dłużej niż same ulotne słowa. Pamiętaj, że również poduszki na przeprosiny czy podziękowanie można personalizować – dopisać, za co jest się wdzięcznym lub wyrazić nadzieję na to, że dana osoba Ci przebaczy. A jeśli wraz z poduszką przyniesiesz wino lub kwiaty – sukces murowany! 

  1. Zestawy dla niej i dla niego 

Jeśli wiecznie kłócisz się o poduszki z drugą połówką, na pewno spodoba Ci się proste rozwiązanie, jakim jest kupienie zestawu poduszek dla niej i dla niego. Na rynku dostępne są takie, które różnią się kolorami (np. różowa i niebieska) lub wprost opisują, do kogo należą (on, ona). Jeśli Twój partner/partnerka ma poczucie humoru, możesz kupić poduszki o dowcipnym podłożu (żona idealna, mąż perfekcyjny) albo w sam raz dla wiecznych fanów Disneya (książę, księżniczka/ król, królowa). Jedno jest pewne – już nigdy więcej nie będziecie kłócić się o poduszkę! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*