Posadzki przemysłowe – wykorzystaj płytki PCV

Posadzki przemysłowe – wykorzystaj płytki PCV
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nowoczesne posadzki z płytek PCV znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach – na balkonie, tarasie oraz w zakładach pracy czy magazynach. Ich doskonałe właściwości zapewniają wytrzymałą i odporną na uszkodzenia nawierzchnię o pięknych wspaniałych efektach wizualnych. Sprawdź jakie posadzki przemysłowe mamy Ci do zaoferowania w sklepie Travicom i przekonaj się, że płytki PCV to najlepszy wybór – zapraszamy.

Gdzie warto postawić na posadzki przemysłowe?

Posadzki przemysłowe to podłogi wykonane z najtrwalszych płytek PCV o doskonałej wytrzymałości. Dzięki temu wykorzystywane są one głównie w przemyśle i przestrzeniach magazynowych. Są w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenia, dlatego niestraszna im ciągła eksploatacja i obecność ciężkiego sprzętu. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie normalna podłoga nie będzie wystarczająca i wymagana jest powierzchnia, spełniająca ściśle określone wymagania techniczne i eksploatacyjne, czyli w dużych sklepach, zakładach produkcyjnych, magazynach, garażach, warsztatach samochodowych oraz innych specjalistycznych przestrzeniach.

Zalety posadzek przemysłowych

Wyżej opisaliśmy już doskonałą wytrzymałość oraz odporność na eksploatację i uszkodzenia mechaniczne płytek PCV. Nie są to jednak ich jedyne zalety o których warto wspomnieć. Najlepszej jakości posadzi przemysłowe to również niepodatność na działanie różnego rodzaju środków chemicznych. Nie uszkodzą więc ich żadne oleje, smary czy kwasy, dzięki czemu zastosowanie znajdą w jeszcze większej ilości miejsc. Cechują się także świetnym tłumieniem dźwięków, optymalną czelnością, antypoślizgowymi właściwościami oraz łatwością konserwacji i impregnacji.

Na pewno wielką zaletą płytek PCV jest bardzo łatwy sposób konserwacji i naprawy zniszczonej powierzchni. W przypadku ewentualnego uszkodzenia w bardzo łatwy sposób można wymienić tylko konkretny element, bez konieczności zrywania całej nawierzchni lub innych skomplikowanych działań.

Montaż posadzki przemysłowej – zaufaj specjalistom

Wybór odpowiedniego podłoża może mieć ogromny wpływ na działanie magazyny, warsztatu czy zakładu produkcyjnego. Przed decyzją o wykorzystaniu płytek PCV warto skonsultować się ze specjalistą, w celu doboru odpowiedniego produktu do potrzeb danego pomieszczenia. Może to pomóc w zwiększeniu funkcjonalność i trwałość podłoża oraz jest podstawą do zachowania bezpieczeństwa, oraz wysokiej użyteczności obiektu. 

Postaw na płytki PCV dostępne w sklepie Travicom i ciesz się także wspaniałymi efektami wizualnymi. Dobrej jakości, wytrzymałe podłoże nie musi być wcale nudne – do Twojej dyspozycji jest wiele wzorów i rożnorodna kolorystyka pozwalające tworzyć ciekawe kompozycje.
Jeżeli chcesz skorzystać z wyżej wymienionych właściwości płyty do podłóg przemysłowych, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej firmy Travicom. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i daje możliwość wybory spośród wielu kolorów, rozmiarów oraz kształtów. Dzięki temu dostosujesz nawierzchni zarówno do swoich potrzeb, jak i preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą i życzymy udanych zakupów – https://sklep.travicom.pl/

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*