Efektowne tace dekoracyjne

Efektowne tace dekoracyjne
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Efektowna taca dekoracyjna jest modnym dopełnieniem aranżacji każdego wnętrza. Jak dobrać tacę dekoracyjną do pomieszczenia? Jak można wykorzystać taki dodatek?

Jak dopasować tacę dekoracyjną do wnętrza?

Efektowne tace dekoracyjne idealnie sprawdzą się na stole jako:

  • podstawki pod szklanki i kubki,
  • miejsce podawania niewielkich przekąsek.
kawa na tacy na łóżku
Photo by freepik, from: Freepik.com

Kamienne tace sprawdzą się jako podstawka pod gorące potrawy prosto z pieca. Taka taca jest bardzo efektowną dekoracją stołu, która pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim, loftowym i nowoczesnym.

Drewniana taca dekoracyjna wpisuje się w styl klasyczny i skandynawski. Wśród takich tac można znaleźć ciekawe modele śniadaniowe o różnych kształtach. Kamienne i metalowe tace będą idealnym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. Lustrzane tace dekoracyjne świetnie wkomponują się w każdy styl wnętrza. 

8 pomysłów na efektowne wykorzystanie tacy

1. Taca jako miejsce przechowywania kosmetyków

Kosmetyki w eleganckich małych butelkach można wyeksponować na metalowej błyszczącej tacy, która będzie idealnie prezentować się na toaletce w sypialni lub półce w łazience. Przechowywanie kosmetyków na dekoracyjnej tacy ułatwia codzienne korzystanie z produktów – wszystko jest pod ręką.

kosmetyki na tacy
Photo by jcsmilly, from: Freepik.com

2. Miejsce do przechowywania drobiazgów na korytarzu

Taca dekoracyjna może być wykorzystana jako miejsce do przechowywania drobiazgów takich jak klucze czy portfel. Dzięki temu wszystkie drobiazgi są w jednym miejscu.

3. Jako organizer w gabinecie

Dekoracyjna taca świetnie sprawdzi się w eleganckim gabinecie jako miejsce do przechowywania najważniejszych drobiazgów, które zawsze muszą być pod ręką.

4. Dopełnienie dekoracji stołu w jadalni

Tacka dekoracyjna świetnie sprawdzi się jako dopełnienie dekoracji w jadalni. Na tacce idealnie będzie prezentować się ozdobna doniczka i świecznik.

5. Jako organizer na drobiazgi w salonie

W salonie bardzo często są porozrzucane piloty i inne drobiazgi. Taca dekoracyjna będzie świetnym miejscem do przechowywania tych wszystkich rzeczy. 

6. Jako miejsce do przechowywania biżuterii 

Do przechowania biżuterii idealnie będzie nadawała się patera dekoracyjna z przykrywką. Taka patera będzie świetnie prezentowała się na toaletce w sypialni.

7. Jako dekoracyjne miejsce do przechowywania przedmiotów w łazience

Kosmetyki i inne akcesoria można wyeksponować na dekoracyjnych paterach, które sprawdzą się jako dopełnienie aranżacji w łazience.

8. Patera jako świecznik

Świece będą prezentowały się pięknie na dekoracyjnej paterze dopasowanej do stylu wnętrza. Palące się świece dodają wnętrzu przytulności. Dzięki dekoracyjnej paterze wosk ze świec nie uszkodzi mebli, na których są one postawione.

taca dekoracyjna ze świecami w salonie
Photo by mayakruchankova, from: Freepik.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*