Naturalnie piękne. Lampy bambusowe do kuchni

Naturalnie piękne. Lampy bambusowe do kuchni
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lampy wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bambus idealnie dopełnią jasne kuchnie z elementami drewna. Zobacz kuchenne aranżacje z lampami bambusowymi.

Dostępne w różnych formach i wymyślnych kształtach lampy z naturalnych materiałów stają się coraz bardziej popularnym trendem. Jednym z pomieszczeń, w których mogą zjawiskowo się prezentować jest kuchnia.

Lampy bambusowe – do jakich wnętrz pasują?

Lampy bambusowe idealnie wkomponują się w jasne i przestronne kuchnie, z dużym dostępem światła. Szczególnie polubią się z pomieszczeniem, w którym znajdują się elementy drewna, zwłaszcza w surowym stylu. Lampy wykonane z tworzyw naturalnych doskonale współgrać będą ze stylem boho, skandynawskim i rustykalnym. W towarzystwie takich lamp nie powinno również zabraknąć kwiatów doniczkowych – razem stworzą wyjątkowo wdzięczną kompozycję.

Wiszące lampy bambusowe

W kuchni najlepiej sprawdzą się wiszące lampy bambusowe, które, umieszczone np. nad stołem lub wyspą kuchenną, będą niebanalną ozdobą przestrzeni. Wykonanie takiej lampy zapewnia dużą przepuszczalność światła, ponieważ materiał, sam w sobie lekki, łączony jest delikatnym splotem. W większych kuchniach efektownie wyglądają dwie eko lampy zawieszone obok siebie na różnych wysokościach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*