Materace hybrydowe

Materace hybrydowe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Problemy ze snem to niestety współcześnie coraz częstszy problem. W tej materii dużo zależy od jakości materaca. Rewolucją na rynku okazały się materace hybrydowe, które łączą w sobie to, co najlepsze z opcji piankowych i sprężynowych. Jak wiadomo, dobrze dobrany materac pozwala wypocząć po ciężkim dniu, by wybudzić się zregenerowanym i gotowym do działania.

Czym są materace hybrydowe?

Materace hybrydowe to innowacyjne połączenie mechanizmu sprężynowego i systemu gąbek dla doskonałego podtrzymania kręgosłupa i komfortu snu. W zależności od ilości zastosowanych sprężyn oraz typu gąbek można osiągnąć różnorodne efekty. Spośród szerokiego asortymentu na JMB Design coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy spania na miękkim, jak i twardym materacu. Przy projektowaniu i wyborze materiałów dużą wagę przykłada się do odpowiedniego zabezpieczenia wnętrza przed wilgocią i mikroorganizmami, które są szczególnie niebezpieczne dla alergików. Za sprawą zastosowania materiałów nieprzepuszczalnych dla roztoczy i pleśni materace hybrydowe są bezpieczne i proste w zachowaniu czystości.

Zalety materacy hybrydowych

Przede wszystkim materace hybrydowe stanowią idealną podporę dla kręgosłupa. Jest to najważniejsza funkcja. Pozwala to na głęboki odpoczynek, bez efektu bólu z rana. Postawa ciała w trakcie snu jest bardzo ważna, ponieważ w tej pozycji spędzamy wiele godzin, dlatego warto się zatroszczyć o doskonały materac.

Zastosowanie sprężyn i gąbek pozwala cieszyć się zaletami obu rozwiązań. Dzięki dużemu zagęszczeniu sprężyn umieszczonych w specjalnych kieszeniach minimalizowane są drgania. Przekłada się to na zwiększony komfort snu dwóch osób. Odpowiednio dobrane gąbki o różnych właściwościach pozwalają na wyregulowanie miękkości materaca. Bardzo przemyślane ich rozmieszczenie pozwala na stworzenie szczególnego podparcia dla konkretnej partii ciała. Całość konstrukcji zwykle

umieszczana jest w specjalnym pokrowcu, który można z łatwością wyprać. Dzięki temu możemy cieszyć się snem w czystym i zadbanym środowisku.

Dla kogo materace hybrydowe?

Materac hybrydowy świetnie się sprawdzi u wszystkich. Zapewnia wygodę i relaks u dorosłych i dzieci. Szczególnie jest zalecany u osób starszych lub zmagających się z bólami stawów i kręgosłupa. Często tego typu dolegliwości wynikają właśnie z nieodpowiedniego materaca. Dobry stelaż pozwala na relaks pospinanych mięśni, przyczyniając się do zmniejszenia dyskomfortu.
Jest to świetna opcja dla par. Dzięki technologii amortyzującej drgania materac pozwala na głęboki sen, nawet jeśli druga osoba się kręci, lub wstaje wcześnie do pracy. Warto też wspomnieć o alergikach, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem. Materace hybrydowe są wykonane z takich materiałów, by nie dopuścić do pojawienia się roztoczy i wilgoci.

Jak wybrać odpowiedni materac?

By wybrać odpowiedni materac, warto zapoznać się z ofertą na stronie internetowej. Na JMB Design można znaleźć szczegółowe opisy, które przybliżą cechy konkretnych modeli. Każda osoba ma inne potrzeby i preferencje, dlatego wybór jest ogromny. Najważniejsze, by zdecydować się na sprawdzonego producenta, który używa wysokiej jakości materiałów przy tworzeniu produktów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*