Co kupić przyjaciółce na prezent – propozycje

Co kupić przyjaciółce na prezent – propozycje
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przyjaciółka jest często jedną z najbliższych nam osób. Warto więc podarować jej coś wyjątkowego – tylko co? Podajemy najlepsze propozycje!

Prezent dla bliskiej nam osoby wcale nie musi być kosztowny. Często bardziej liczy się kreatywność i pomysłowość aniżeli pieniądze. Zanim jednak zdecydujemy się na wyprawę po sklepach, warto ustalić, jakim budżetem dysponujemy i co lubi nasza przyjaciółka. Dzięki temu będzie dużo łatwiej dobrać upominek, który z pewnością przypadnie jej do gustu.

1. Antyrama ze wspólnymi zdjęciami

Antyrama ze zdjęciami przypominającymi jakieś ważne chwile będzie zawsze trafionym prezentem. A do tego niedrogim. Może zostać podarowana osobno lub jako dodatek do czegoś kosztowniejszego. Wystarczy kupić antyramę – dostępne są różne wielkości, warto wybrać nieco większą, która pomieści sporo wspólnych zdjęć. Następnie wybieramy ważne dla obu stron fotografie, które będą przypominać o wspólnej wycieczce, imprezie itp., i włożyć je pod szkiełko. Można do tego dołączyć jakieś ważne pamiątki w postaci np. biletów na koncert, na którym byliśmy razem z przyjaciółką. 

Jeśli wiemy, że powieszenie czy ustawienie ramy w pokoju bądź mieszkaniu przyjaciółki byłoby sporym wyzwaniem, możemy przygotować zamiast niej album i do niego włożyć wybrane zdjęcia. 

2. Biżuteria jest zawsze na czasie

Biżuteria to może i klasyczny, ale zawsze przydatny prezent. Warto wcześniej zwrócić uwagę, jakie błyskotki lubi nasza przyjaciółka. Można jej sprezentować coś ręcznie robionego nawiązującego do jej zainteresowań, np. z kotem (jeśli je lubi), instrumentem muzycznym (jeśli gra na czymś) bądź coś, co nawiązuje do zawodu – nożyczki dla fryzjerki czy pióro dla pracowniczki biurowej. Pomysłów jest całe mnóstwo! Warto jednak postawić na nieco inną, unikatową biżuterię, która będzie się wyróżniała.

3. Coś ekstremalnego? Czemu nie!

Obecnie bez problemu można kupić vouchery na różne ekstremalne doznania – np. lot paralotnią, szybowcem, awionetką, skok na bungee, ze spadochronem, lot balonem – pomysłów jest całe mnóstwo. Jeśli nasza przyjaciółka uwielbia przygody, warto podarować jej właśnie coś takiego. Wówczas wspominając swoje przeżycia, zawsze będzie też wspominała nas – inicjatorów całego zajścia!

4. A może odrobina relaksu?

Każda kobieta uwielbia się zrelaksować u kosmetyczki. Dlatego bon na jakiś zabieg, do SPA czy na masaż będzie doskonałym upominkiem. Można też kupić voucher na określoną kwotę, wówczas nasza przyjaciółka sama będzie mogła wybrać opcję dopasowaną do swoich potrzeb. 

5. Kosmetyki to klasyk, ale bardzo lubiany

Kosmetyki są zawsze sprawdzonym upominkiem, jeśli nie mamy pomysłu na nic innego. Mogą to być perfumy, kremy, balsamy czy coś pachnącego do kąpieli. Fajną opcją jest stworzenie kosza upominkowego, do którego włożymy specyfiki, które wiemy, że przypadną do gustu bliskiej nam osobie. Całość wystarczy zawiązać w celofan, dodać jakiś bilecik i gotowe! Jeśli obawiamy się, że możemy kupić jakieś nieodpowiednie kosmetyki, nie mamy pewności, czego używa nasza przyjaciółka, to i w tym przypadku można podarować bon do jej ulubionej drogerii.

Przeczytaj też: https://lovihomi.pl/jakie-prezenty-uciesza-nastolatka/

Zdjęcie główne: Mikhail Nilov/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*