Funkcjonalne urządzanie mieszkania? Postaw na szafy przesuwne!

Funkcjonalne urządzanie mieszkania? Postaw na szafy przesuwne!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Masz niewielkie mieszkanie i pragniesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń? Szafy przesuwne pozwolą Ci na stworzenie niezwykle funkcjonalnego miejsca na przechowywanie ubrań, butów i innych akcesoriów. Okazuje się również, że szafy przesuwne nie muszą być wcale drogie!

Postaw na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni

Nowoczesne szafy przesuwne to ponadczasowy i niezwykle funkcjonalny mebel. Szafy z drzwiami przesuwnymi są uniwersalne i sprawdzą się w wielu pomieszczeniach: w przedpokoju, sypialni, pokoju dziecięcym, biblioteczce czy biurze. To mebel, który doskonale sprawdzi się w przedpokoju, który zwykle należy do wąskich pomieszczeń. To również doskonały mebel dla minimalistów, którzy pragną maksymalnie wykorzystać swoją domową przestrzeń i doceniają funkcjonalne przechowywanie akcesorium i ubrań. Szafa przesuwana pozwoli bowiem za łatwiejsze utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Ponadto takie meble bardzo często optycznie powiększają naszą przestrzeń. Okazuje się, że takie rozwiązanie nie muszą być wcale drogie: tanie szafy przesuwne. Warto zapoznać się z ofertami sklepów meblowych on-line, które specjalizują się w szafach przesuwnych i wybrać idealne rozwiązanie do swojego domu czy mieszkania.

Szafa przesuwna z lustrem do korytarza- najlepszy wybór na optyczne powiększenie przedpokój

Szafy przesuwane to doskonały wybór do przedpokoju. To rozwiązanie pozwala nie tylko na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, ale również może optycznie powiększyć nasz przedpokój. Wszystko za sprawą luster zamontowanych na drzwiach szaf, które zapewniają optyczne powiększenie przestrzeni.

Co jeśli Twój korytarz w przedpokoju jest naprawdę wąski? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować praktyczną szafę przesuwną. W polskich mieszkaniach dominują bardzo wąskie korytarze i niewielkie przedpokoje. Producenci meblowe dostosowując się do rynku, są w stanie zaoferować funkcjonalny mebel, który sprawdzi się na każdym metrażu. Szafa przesuwna do korytarza jest zazwyczaj znacznie węższa od klasycznej szafy w pokoju czy sypialni, jednak nadal jest w sanie pomieścić najważniejsze dla nas akcesoria i ubrania: odzież wierzchnią, szaliki, czapki, obuwie, parasole.

Warto wybrać szafę z lustrem, która będzie praktycznym rozwiązaniem do przedpokoju. Oferta modeli, kolorów płyt meblowych i dostępnych opcji jest ogromna. Warto przeanalizować swoje potrzeby i wybrać najlepsze rozwiązanie. Wąska szafa do przedpokoju to z pewnością najlepsza opcja do niewielkich pomieszczeń.

Półkotapczan? Idealne rozwiązanie do kawalerki i nie tylko!

A co jeśli w naszym pokoju jest naprawdę niewiele miejsca i pragniemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń? Kanapa nie zawsze spełnia funkcje wygodnego łóżka, a my pragniemy komfortu? Prawdopodobnie łóżko chowane w szafie to rozwiązanie dla Was.

Coraz więcej osób decyduje się na zakup półkotapczanu do kawalerki czy niewielkiego pokoju. Co ważne, zyskujemy nie tylko wygodne łóżko ale również… dodatkowe półki w formie biblioteczki. W ofercie sklepów meblowych znaleźć można zarówno półkotapczan jednoosobowy, jak i półkotapczan dwuosobowy. Nowoczesne meble udowodniają, że urządzanie nawet najmniejszego pomieszczenia nie musi być wcale kłopotliwe.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*