wtorek, 26 września, 2023

Redakcja

Kilka nawet drobnych detali i małych zmian mogą przynieść spektakularne efekty i odmienić Twoje wnętrze nadając mu niepowtarzalny charakter!

 

W lovihomi.pl sztuka użytkowa łączy się z designem. To portal o przytulnym wnętrzu i otaczaniu się pięknymi rzeczami, które pobudzają kreatywność i dzięki którym czujemy się dobrze. To miejsce dla tych, którzy poszukują porad na temat dekoracji domu, by stworzyć wyjątkową atmosferę nie tylko od święta. Znajdziesz tu oryginalne koncepcje, ale też bardzo proste inspiracje na szybkie i estetyczne aranżacje wnętrz przy pomocy pięknych detali i roślin.

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Anna Dobrut

Anna Dobrut

Copywriterka i fanka nowości wnętrzarskich. Studiowała filologię polską ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Właścicielka firmy Hero-Writer, zajmującej się marketingiem internetowym oraz copywritingiem. Interesuje się również nowymi trendami oraz modą

Zobacz wpisy autora

Brygida-Konig-734x1024-1

Brygida König

Z wykształcenia pedagog z pasji ekonomista i ogrodnik. W jej ogrodzie dominują piękne różnokolorowe róże. W wolnych chwilach lubi tworzyć coś z niczego. Inspiracją są dla niej programy Doroty Szelągowskiej. Prywatnie mama dwójki dzieci - nastolatki i kilkulatka.

Zobacz wpisy autora

Justyna-Deren-e1602490591337-865x1024-1-360x426

Justyna Dereń

Copywriterka z kilkuletnim doświadczeniem. Interesuje się aranżacją wnętrz. Śledzi trendy w świecie designu. W wolnych chwilach spędza czas w swoim ogródku, co ją uspokaja i pozwala jej odpocząć.

Zobacz wpisy autora

Kamil-Michaluk-scaled-e1602490660443-1024x936-1

Kamil Michaluk

Dużo czasu spędza w ogrodzie – doświadczenia chętnie przelewa na papier. Pasjonuje się możliwościami ponownego wykorzystania starych materiałów – cegły, drewna i kamienia, które pięknie komponują się w towarzystwie starannie dobranych roślin. Niebanalnych rozwiązań poszukuje też w aranżacji wnętrz i wyborze mebli. Ostatnio zafascynowany możliwościami stylu loftowego.

Zobacz wpisy autora

Izabela-Luba-991x1024-1

Izabela Łuba

Związana z branżą marketingu internetowego od wielu lat. Pasjonatka zagadnień technicznych oraz budowlanych. Uwielbia zmieniać swoje wnętrza i nowo je aranżować, dlatego na bieżąco jest z nowymi trendami w tej branży. Czas wolny spędza na pielęgnacji roślin oraz spacerach po mazurskich zakamarkach ze swoim wiernym towarzyszem – psem.

Zobacz wpisy autora

Karolina-Baworowska-643x1024-1

Karolina Baworowska

Copywriterka i redaktorka z wieloletnim stażem. Miłośniczka stylowych dekoracji i funkcjonalnych rozwiązań. Projektowanie wnętrz i metamorfozy pomieszczeń to jej pasja. Nie straszne są jej również remonty. Autorka kilkuset tekstów poradnikowych związanych z tematyką “dom i ogród”.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Wieloletnia dziennikarka i copywriterka. Absolwentka studiów podyplomowych Marketing internetowy na Politechnice Białostockiej. Ceni sobie spokój i wygodę. Kolekcjonuje kubki do herbaty, chociaż najczęściej pije z jednego. Lubi pisać o wnętrzach i ogrodzie, choć prywatnie jest miłośniczką tarasów i balkonów.

Zobacz wpisy autora